Kalkulator Wartości Odżywczych VITME w audycji "Nowoczesny Śląsk" Polskiego Radia Katowice

We wtorek 12 grudnia 2017 miałem okazję zaprezentować Kalkulator Wartości Odżywczych VITME w audycji “Nowoczesny Śląsk” na antenie Polskiego Radia Katowice. Zapraszam do odsłuchania tej audycji.

Badania naukowe, e-biznes, rozwoj techniki, kopalnia start up-ów, biotechnologie, najnowsze sytestemy informatyczne to tylko niektóre zagadnienia jakimi zajmują się naukowcy i biznesmeni w województwie śląskim. Udowadniają, że Śląsk to zagłębie nowoczesnych technologii.

Cieszę się, że Kalkulator VITME znalazł się w gronie zainteresowania redaktorów tej audycji. Jest to dla mnie o tyle istotne, że jego funkcjonalność pozwala przedsiębiorcom działającym na terenie całego kraju realnie oszczędzać pieniądze w codziennej pracy ze znakowaniem żywności. Nie muszę nikogo przekonywać, że Śląsk jest mi szczególnie bliski, ponieważ pochodzę stąd i właśnie na terenie Śląska działa dzisiaj marka VITME.
Zachęcam Cię przedsiębiorco do skorzystania z okresu próbnego w Kalkulatorze Spożywczym VITME. Przez 5 dni darmowego korzystania z programu będziesz mógł podjąć decyzję, czy to narzędzie jest dla Ciebie wygodne i przydatne w codziennej pracy ze znakowaniem żywności.
Oryginalny link do nagrania oraz poprzednie audycje z cyklu Nowoczesny Śląsk dostępne są na stronie Polskiego Radia Katowice: https://www.radio.katowice.pl/audycje,220,Nowoczesny-Slask.html#.WjPwYN_iaHt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Opinie naszych klientów

Anna Wyszyńska
Anna Wyszyńska
20:49 25 Feb 20
Duża baza składników (są także te rzadziej używane), profesjonalny program, a pan Tomasz dodatkowo służy wiedzą i pomocą. Dziękuję za współpracę!
Wojciech Rozanski
Wojciech Rozanski
11:57 05 Jun 17
Bardzo intuicyjny w obsłudze i przyjemny w użytkowaniu kalkulator wartości odżywczych. Można z niego korzystać na dowolnym urządzeniu, co jest ogromnym plusem. Polecam!
Grupa 7DKN1
Grupa 7DKN1
20:03 12 Jan 17
Polecam Vitme wszystkim, którzy poszukują łatwego w obsłudze programu. Do kolejnych walorów na pewno można zaliczyć ogromną bazę, funkcjonalność i kalendarz, którego brakowało mi w... konkurencyjnych programach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę długo korzystać.read more
Izabela K
Izabela K
15:17 12 Jan 17
Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w zaspokojenie potrzeb klienta. Samo oprogramowanie bardzo łatwe w obsłudze, intuicyjne i przejrzyste. Tworzenie w nim etykiet ze składem poszczególnych... składników poszło sprawnie i bezproblemowo. Polecam w 100%read more
Dawid Węglorz
Dawid Węglorz
21:03 02 Jan 17
Profesjonalne narzędzie do tworzenia diet, monitorowania postępów pacjentów. Mnóstwo funkcji. Polecam z czystym sumieniem
See All Reviews