Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kalkulatora i Generatora Etykiet VITME

Wielu z Was zwraca się do nas z pytaniami dotyczącymi działania Kalkulatora i Generatora Etykiet VITME. Dzisiaj prezentujemy te, które pojawiają się w Waszych wiadomościach najczęściej. Zapraszamy do naszej bazy wiedzy. Na koniec mały bonus.
Pytanie, które (chyba naturalnie) pojawia się najczęściej, dotyczy kosztów abonamentu na Kalkulator Wartości Odżywczych VITME. 

Ile zatem kosztuje abonament w Vitme? Do wyboru mamy 3 opcje z dostępem czasowym:

  • Abonament na 30 dni – 249,00 zł netto
  • Abonament na 180 dni – 774,00 zł netto
  • Abonament na 365 dni – 948,00 zł netto

W związku z tym, że Kalkulator Spożywczy i Generator Etykiet VITME ma zdecydowanie innowacyjne podejście do przedsiębiorców w dziedzinie znakowania żywności odpowiadamy również na pytanie pytanie dotyczące samej płatności za usługę.

Jak dokonać płatności w Vitme?

Aby wykupić abonament w Vitme, zarejestruj się, zaloguj, a następnie przejdź do zakładki “Moje konto”. Kliknij zielony przycisk “Kup abonament”, zaakceptuj regulamin serwisu i wybierz interesujący Cię abonament. Przejdziesz do bezpiecznych płatności, gdzie za pośrednictwem swojego konta będziesz mógł opłacić konto w Vitme.
Na koniec obiecany BONUS. Zapraszam do zapoznania się z zakładką Pomocy na stronie naszego Kalkulatora pod adresem https://kalkulator.vitme.pl/pomoc
Znajduje się tutaj zbiór wszystkich odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą Kalkulatora Wartości Odżywczych i Generatora Etykiet VITME.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Opinie naszych klientów

Anna Wyszyńska
Anna Wyszyńska
20:49 25 Feb 20
Duża baza składników (są także te rzadziej używane), profesjonalny program, a pan Tomasz dodatkowo służy wiedzą i pomocą. Dziękuję za współpracę!
Wojciech Rozanski
Wojciech Rozanski
11:57 05 Jun 17
Bardzo intuicyjny w obsłudze i przyjemny w użytkowaniu kalkulator wartości odżywczych. Można z niego korzystać na dowolnym urządzeniu, co jest ogromnym plusem. Polecam!
Grupa 7DKN1
Grupa 7DKN1
20:03 12 Jan 17
Polecam Vitme wszystkim, którzy poszukują łatwego w obsłudze programu. Do kolejnych walorów na pewno można zaliczyć ogromną bazę, funkcjonalność i kalendarz, którego brakowało mi w... konkurencyjnych programach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę długo korzystać.read more
Izabela K
Izabela K
15:17 12 Jan 17
Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w zaspokojenie potrzeb klienta. Samo oprogramowanie bardzo łatwe w obsłudze, intuicyjne i przejrzyste. Tworzenie w nim etykiet ze składem poszczególnych... składników poszło sprawnie i bezproblemowo. Polecam w 100%read more
Dawid Węglorz
Dawid Węglorz
21:03 02 Jan 17
Profesjonalne narzędzie do tworzenia diet, monitorowania postępów pacjentów. Mnóstwo funkcji. Polecam z czystym sumieniem
See All Reviews