Kalkulator Wartości Odżywczych VITME w audycji „Nowoczesny Śląsk” Polskiego Radia Katowice

We wtorek 12 grudnia 2017 miałem okazję zaprezentować Kalkulator Wartości Odżywczych VITME w audycji „Nowoczesny Śląsk” na antenie Polskiego Radia Katowice. Zapraszam do odsłuchania tej audycji.

Badania naukowe, e-biznes, rozwoj techniki, kopalnia start up-ów, biotechnologie, najnowsze sytestemy informatyczne to tylko niektóre zagadnienia jakimi zajmują się naukowcy i biznesmeni w województwie śląskim. Udowadniają, że Śląsk to zagłębie nowoczesnych technologii.

Cieszę się, że Kalkulator VITME znalazł się w gronie zainteresowania redaktorów tej audycji. Jest to dla mnie o tyle istotne, że jego funkcjonalność pozwala przedsiębiorcom działającym na terenie całego kraju realnie oszczędzać pieniądze w codziennej pracy ze znakowaniem żywności. Nie muszę nikogo przekonywać, że Śląsk jest mi szczególnie bliski, ponieważ pochodzę stąd i właśnie na terenie Śląska działa dzisiaj marka VITME.

Zachęcam Cię przedsiębiorco do skorzystania z okresu próbnego w Kalkulatorze Spożywczym VITME. Przez 5 dni darmowego korzystania z programu będziesz mógł podjąć decyzję, czy to narzędzie jest dla Ciebie wygodne i przydatne w codziennej pracy ze znakowaniem żywności.

Oryginalny link do nagrania oraz poprzednie audycje z cyklu Nowoczesny Śląsk dostępne są na stronie Polskiego Radia Katowice: https://www.radio.katowice.pl/audycje,220,Nowoczesny-Slask.html#.WjPwYN_iaHt

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, by ocenić artykuł

Średnia ocena: / 5. Liczba ocen:

Dziękujemy!

Zapraszamy Cię na nasz fanpage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *